lv en
↑ Back up

Alfa Romeo


156 GTA 3.2 V6

Sold

156 GTA 3.2 V6 Busso 250Zs, uzlabotais modelis ar 330mm bremzēm, melns ādas salons ar apsildi, Bose audio, xenona gaismas, lietus sensors, klimata kontrole. Šim auto uzstādīta augstākās kvalitātes Japānas kompānijas "Unicorse Engineering" titāna izplūdes sistēma.

Walter de'Silva dizainētā Alfa 156 ieguva Eiropas gada auto balvu 1998. gadā, līdz ar pirmo modeļa atjaunošanu trīs gadus vēlāk tika atjaunota abreviatūra GTA (Gran Turismo Alleggerita) un tika prezentētas sportiskās 156GTA un 147GTA. Šo auto galvenā vērtība ir pats jaudīgākais un pats pēdējais inženiera Busso radītais 3.2 litru V6 250zs dzinējs, tiem ir speciāli pielāgota balstiekārta un transmisija, par 30mm platāka virsbūve un sportiska salona apdare.

Divtūkstošo gadu pirmajā pusē Alfa GTA ar 6.3 sekunžu sprintu līdz 100km/h un gandrīz 250 km/h maksimālo ātrumu bija sportiskākā sērijveida Alfa Romeo, bet šobrīd tā jau ir kļuvusi par nozīmīgu itāļu autobūves liecību, ko novērtē auto entuziasti visā pasaulē.

Auto ievests no Japānas, muitas formalitātes nokārtotas, Eiropas sertifikācija, var reģistrēt un veikt tehnisko apskati jebkurā Eiropas valstī. Autofficina servisā tam veikta pilna apkope, tai skaitā zobsiksnas un ūdenssūkņa maiņa. Auto ideālā vizuālā un tehniskā stāvokli, bez rūsas, nav cietis avārijās, virsbūvei bijis pārkrāsots bagāžnieka vāks, pārējā mašīna oriģināla. Viena mēneša vai 1000km garantija mehāniskiem defektiem.

YouTube video apskats

Kā skan Unicorse Engineering izplūde