lv en
↑ Augšup

Alfa Romeo


156 GTA 3.2 V6

Pārdots

156 GTA 3.2 V6 Busso 250Zs, tradicionālajā "Rosso Alfa" sarkanajā krāsā, melns ādas salons ar apsildi, Bose audio, lietus sensors, klimata kontrole, Brembo bremzes u.c.

Walter de'Silva dizainētā Alfa 156 ieguva Eiropas gada auto balvu 1998. gadā, līdz ar pirmo modeļa atjaunošanu trīs gadus vēlāk tika atjaunota abreviatūra GTA (Gran Turismo Alleggerita) un tika prezentētas sportiskās 156GTA un 147GTA. Šo auto galvenā vērtība ir pats jaudīgākais un pats pēdējais inženiera Busso radītais 3.2 litru V6 250zs dzinējs, tiem ir speciāli pielāgota balstiekārta un transmisija, par 30mm platāka virsbūve un sportiska salona apdare.

Divtūkstošo gadu pirmajā pusē Alfa GTA ar 6.3 sekunžu sprintu līdz 100km/h un gandrīz 250 km/h maksimālo ātrumu bija sportiskākā sērijveida Alfa Romeo, bet šobrīd tā jau ir kļuvusi par nozīmīgu itāļu autobūves liecību, ko novērtē auto entuziasti visā pasaulē.

Automašīnai Autofficina servisā veikta pilna apkope, tai skaitā zobsiksnas un ūdenssūkņa maiņa. Auto ideālā vizuālā un tehniskā stāvokli, bez rūsas, nekad nav bijis avārijās, virsbūve daļēji pārkrāsota saules radītu krāsas, lakas defektu un sarkano toņu atšķirības dēļ, virsbūves krāsas biezuma mērījumi 120~350 mikrometru robežās. Viena mēneša vai 1000km garantija mehāniskiem defektiem.

YouTube video apskats