lv en it fr
↑ Augšup

Maserati


3200GT Automatica

Pārdots

3200 GT Automatica, 3.2l V8 biturbo, 370Zs/490Nm, klasiskais automāts, nav robots. Balta "Bianco Birdcage"  krāsa no rūpnīcas, ādas un alkantaras salona apdare, pašbloķējošais reduktors, Brembo bremžu sistēma kā Ferrari 550, uzstādīta regulējama KW V3 balstiekārta. 

Auto dizains radīts Italdesign ateljē meistara Giorgetto Giugiaro vadībā, izceļas ar vienām no pirmajām serijveidā ražotājām LED aizmugures lampām, kas izstrādātas bumeranga formā, un ventilācijas lūkām uz dzinēja pārsega, kas nākamajam modelim "Coupe" pazuda.

3200GT ir pirmais Maserati, kas tapa sadarbībā ar Ferrari, bet tam vēl ir Maserati V8 dzinējs ar divām turbīnām, kas iepriekš tika izmantots Shamal un QP IV Evo. 3.2l V8 dzinējs kopā ar BTR automātisko transmisiju tiek uzskatīts par uzticamāko un baudāmāko variantu šajā virsbūvē. Tiek baumots, ka dzinēja jauda tika mākslīgi ierobežota lai auto nebūtu ātrāks par tā laika Ferrari modeļiem.

Auto nācis no Japānas, Eiropas modelis, reģistrēts Latvijā. Autofficina servisā tam veikta pilna apkope, tai skaitā zobsiksnas un ūdenssūkņa maiņa. Ļoti labā vizuālā un tehniskā stāvokli, bez rūsas.

YouTube video