lv en it fr
↑ Augšup

Maserati


3200GT Automatica

Pārdots

3200 GT Automatica, 3.2l V8 biturbo, 370Zs/491Nm, klasiskais 4 pakāpju Btr automāts. Tumši zila metālika (Blu Nettuno) ar bēšu ādas un alkantaras salona apdari, klimata kontrole, elektriskie logi, centrālā atslēga, elektriski pielokāmi spoguļi, pašbloķējošais reduktors, Brembo bremžu sistēma kā Ferrari 550, atslēdzama pretbuksēšanas sistēma ASR u. c.

Auto dizains radīts Italdesign ateljē meistara Giorgetto Giugiaro vadībā, izceļas ar vienām no pirmajām serijveidā ražotājām LED aizmugures lampām, kas izstrādātas bumeranga formā, un ventilācijas lūkām uz dzinēja pārsega, kas nākamajam modelim "Coupe" pazuda.

3200GT ir pirmais Maserati, kas tapa sadarbībā ar Ferrari, bet tam vēl ir Maserati V8 dzinējs ar divām turbīnām, kas iepriekš tika izmantots Shamal un QP IV Evo. 3.2l V8 dzinējs kopā ar BTR automātisko transmisiju tiek uzskatīts par uzticamāko un baudāmāko variantu šajā virsbūvē. Tiek baumots, ka dzinēja jauda tika mākslīgi ierobežota lai auto nebūtu ātrāks par tā laika Ferrari modeļiem.

Auto ievests no Japānas, muitas formalitātes nokārtotas, reģistrēts Latvijas CSDD. Autofficina servisā tam veikta pilna apkope, tai skaitā zobsiksnas un ūdenssūkņa, termostata maiņa, jauna agregātu siksna ar visiem rullīšiem. Auto ideālā vizuālā un tehniskā stāvokli, bez rūsas, nekad nav bijis avārijās, visas virsbūves detaļas oriģināls rūpnīcas krāsojums.

https://www.youtube.com/channel/UC-StKmC1PS69s7F8U1jX7hA