lv en
↑ Augšup

Maserati


Ghibli 2.0 V6 biturbo MY94 ABS

Pārdots

Maserati Ghibli 2.0 V6 biturbo 306Zs, MY94 modelis ar  ABS un 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu. Izsmalcināta Connolly ādas un gobas māzera (burr elm) salona apdare, elektriski regulējami sēdekļi, logu pacēlāji, klimatkontrole, četru pakāpju amortizatoru regulēšana no ļoti komfortabla līdz sportiskam, pašbloķējošais LSD diferenciālis u.c.

Otrās paaudzes Maserati Ghibli kopā ar Shamal tika būvēts uz klasiskā Biturbo bāzes itāļu dizainera Marcello Gandini vadībā, kura zināmākie darbi ir Lamborghini Countach un Miura. Kopumā tika saražots nedaudz virs 2000 eksemplāriem, no kuriem tikai puse ir ar jaudīgāko 2.0 motoru un manuālo ātrumkārbu. 0-100 km/h auto sasniedz 5.7 sekundēs.

Auto ievests no Itālijas 2016. gadā, sajūgs un ģenerators mainīti vēl Itālijā, mūsu servisā 2017. gadā tam veikta pilna apkope, zobsiksnas maiņa, amortizatoru maiņa, eļļas noplūdes likvidēšana, jaunas lambda zondes u.c. sīkumi. Mašīna bijusi pilnībā pārkrāsota Itālijā, virsbūves krāsas biezuma mērījumi 300~400 mikrometru robežās. Pagājušā vasarā ar to tika veikts 5000km ceļojums pa Eiropu, tai skaitā pāris apļi Nirburgringas trasē.

YouTube video apskats