lv en it fr
↑ Augšup

Alfa Romeo


156GTA 3.2 V6

Nosūtīt ziņu

Alfa Romeo 156 GTA 3.2 V6 Busso 250Zs, atjaunotais modelis ar 330mm Brembo bremzēm, ksenona gaismas, ādas salons ar apsildi, Bose audio, lietus sensors, klimata kontrole, kruiza kontrole u.c.

Walter de'Silva dizainētā Alfa 156 ieguva Eiropas gada auto balvu 1998. gadā, līdz ar pirmo modeļa atjaunošanu trīs gadus vēlāk tika atjaunota abreviatūra GTA (Gran Turismo Alleggerita) un tika prezentētas sportiskās 156GTA un 147GTA. Šo auto galvenā vērtība ir pats jaudīgākais un pats pēdējais inženiera Busso radītais 3.2 litru V6 250zs dzinējs, tiem ir speciāli pielāgota balstiekārta un transmisija, par 30mm platāka virsbūve un sportiska salona apdare.

Divtūkstošo gadu pirmajā pusē Alfa GTA ar 6.3 sekunžu sprintu līdz 100km/h un gandrīz 250 km/h maksimālo ātrumu bija sportiskākā sērijveida Alfa Romeo, bet šobrīd tā jau ir kļuvusi par nozīmīgu itāļu autobūves liecību, ko novērtē auto entuziasti visā pasaulē.

Šveices tirgus auto, Latvijā kopš 2007. gada viens īpašnieks. Regulārās apkopes Autofficina servisā. 2023. gadā veikta lielā apkope, zobsiksnas un ūdenssūkņa maiņa tai skaitā. Auto papildus aprīkojums:

Q2 ierobežotas slīdēšanas diferenciālis

Bilstein B14 regulējamā balstiekārta, iestatīts rūpnīcas GTA augstums

izpūtējs visā garumā nerūsējoša tērauda, bet skaļums līdzīgs rūpnīcas, nepārsniedz atļautos db. 

Alpine audio ar bluetooth, oriģinālais radio līdzi.

YouTube video